Ważna wiadomość
Dodane przez SPDiMzC dnia Styczeń 04 2012 19:58:24

Uwaga -  ważna wiadomość

 Szanowni Państwo

Informujemy , że Poradnia Diabetologiczna dla dzieci przy kaliskim szpitalu z nowym rokiem została zamknięta. Niestety zostaliśmy zmuszeni do korzystania podobnych przychodni w Poznaniu, Koninie, Łodzi, lub Wrocławiu.

Nasze stanowisko w sprawie likwidacji przychodni i nowej listy refundacji ukaże się na naszej stronie w najbliższym czasie.Edukacja diabetologiczna

Od stycznia 2012 roku , raz w miesiącu proponujemy Państwu edukację diabetologiczną dla rodziców i dzieci chorych na cukrzycę .Tematyka spotkań będzie uzależniona od Państwa potrzeb.

Najbliższe spotkanie  odbędzie się  22.01.2012 r o godzinie 15oo w Kaliszu ul. Zagorzynek 34   Zakład Opieki Długoterminowej( za dworcem PKP) . Edukację poprowadzi Panią E.Dębską.

Zainteresowanych prosimy  o zgłoszenia pod numerem telefonu kontaktowy: tel. 608 572 435 , mail  eldebska@wp.pl  . O kolejnych spotkaniach poinformujemy Państwa na naszej stronie internetowej

Serdecznie zapraszamy.

 

Turnus rehabilitacyjny

Prosimy rodziców  dzieci zainteresowanych  wyjazdem  na turnus rehabilitacyjny  latem 2012 roku o składanie wniosków do PFRON w sprawie  dofinansowania do turnusu.