Mikołajki czyli święta za pasem !
Dodane przez SPDiMzC dnia Grudzień 13 2016 21:07:28

….to Mikołaj, to Mikołaj, to Mikołaj święty,
to Mikołaj, to Mikołaj niesie nam prezenty…….

11 grudnia po raz kolejny w Kaliskim Centrum Kultury i Sztuki odbyły się Mikołajki, które zgromadziły dzieci, młodzież, rodzeństwo oraz dorosłych członków i przyjaciół naszego Stowarzyszenia, władz miasta Kalisza oraz parlamentarzystów.

Nasza impreza mikołajkowa, jak to zwykle bywa podczas naszych spotkań, to zawsze trochę nauki diabetologicznej poprowadzonej przez naszą doktor Elżbietę Dębską oraz przedstawicielkę Firmy ABBOTT panią Beatę Wiśniewską.
Podsumowanie działalności Stowarzyszenia w roku 2016.
Świąteczne wystąpienia naszych gości- przedstawicieli władz Kalisza.
Szczególne wystąpienia należało do pana kapitana  Bartka Czarcińskiego ze Stowarzyszenia Dookoła Świata, który podzielił się z nami swoją pasją żeglarską, opowieść była pasjonująca.

Oraz część artystyczna przedstawiona przez nasze dzieci oraz dziewczęta ze Szkoły z CKiSz i wspólne śpiewanie kolęd.

Nie zabrakło również spotkania z Mikołajem, który obdarowywał wszystkie dzieci i młodzież oraz gości drobnymi podarunkami.
Mikołajki zakończył mały poczęstunek przygotowany przez uczniów z Zespołu  Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Kaliszu i ich nauczycieli i połamanie się opłatkiem.

Całą imprezę poprowadziły niezastąpione : doktor Elżbieta Dębska oraz Prezes Elżbieta Świtaj. Dziękujemy Im za ogromny trud włożony w działania Stowarzyszenia, edukację, nieustającą chęć poprawienia życia naszych "cukierków", ciekawe imprezy zorganizowane w ciągu całego roku, po prostu za okazaną "matczyną"miłość . Jesteśmy wdzięczni !

 Było świątecznie i refleksyjnie , cieszymy się , że tak wiele osób zaszczyciło nas swoją obecnością. Świadczy to o tym, że takie spotkania są potrzebne zarówno dla dzieci jak i dla rodziców, wszyscy czuli się jak na rodzinnym spotkaniu.

Patronami naszej imprezy byli : miasto Kalisz, Firma ABBOTT.

Od wielu lat zawsze z nami, służą nam ciągłą pomocą,  firmy : Fundacja Energa, Podex i Bis Podex, Big Star.

               Za co pragniemy
kkim  podziękować! Dziękując Państwu serdecznie za dotychczasową pomoc i pamięć, składamy życzenia ciepłych i rodzinnych 
Świąt Bożego Narodzenia
oraz samych sukcesów w nadchodzącym

Nowym 2017 Roku.

 

Zarząd Stowarzyszenia