Uwaga ! Zmiany w realizacji zamówień z NFZ !
Dodane przez SPDiMzC dnia Czerwiec 05 2016 12:32:21

Kochani, w związku ze zmianami realizacji zamowień do pompy insulinowej Medtronic podajemy informacje o sposobie załatwiania spraw : / informacja ze strony MEDTRONIC/

"Szanowni Państwo,

Uprzejmie prosimy o uważne zapoznanie się z poniższym komunikatem na temat istotnych zmian dotyczących Medtronic Poland Sp. z o.o. 

 Zmiana siedziby spółki Medtronic Poland Sp. z o.o.

Od dnia 1 lipca 2016 r. wszelką korespondencją do Medtronic prosimy wysyłać na adres nowej siedziby firmy tj.:
 Medtronic Poland sp. z o.o.  
ul. Polna 11,  
00-633 Warszawa

Ważny Komunikat dotyczący realizacji zleceń NFZ na zestawy infuzyjne 

 Od 1 lipca 2016 r. do odwołania realizacja zleceń NFZ bezpośrednio przez Medtronic Poland Sp. z o.o.  na zestawy infuzyjne do pomp insulinowych zostaje wstrzymana w związku ze zmianą siedziby spółki i likwidacją sklepu przy ul. Ostrobramskiej 101 w Warszawie. 

W związku z powyższym zlecenia wysłane do Medtronic na lipiec i kolejne miesiące będą odsyłane pocztą zwrotną  na  adres korespondencyjny nadawcy.

Jednocześnie pragniemy podkreślić, że zlecenia NFZ na zestawy infuzyjne do pomp insulinowych Medtronic realizowane będą bez zmian w sposób ciągły w aptekach i sklepach medycznych na terenie całej Polski zgodnie z załączoną listą adresową. Dla Państwa wygody lista punktów sprzedaży będzie na bieżąco aktualizowana i dostępna do wglądu na stronie:

 www.pompy-medtronic.pl/lista-adresowa-punktow-sprzedazy 

czytaj dalej jak postępowac w innych sprawach ..........

Zarząd Stowarzyszenia Kalisz

                                                                                                     


Rozszerzona zawartość newsa

Za wszelkie niedogodności bardzo Państwa przepraszamy i uprzejmie prosimy o zaopatrywanie się w zestawy infuzyjne we wskazanych aptekach i sklepach medycznych, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny z działem Obsługi Klienta Medtronic pod numerem :  22 465 69 87 lub 801 080 987, wewnętrzny 2 lub z lokalnym przedstawicielem firmy.

Sprzedaż bezpośrednio z Medtronic pozostałych produktów  

Dodatkowo informujemy , że sprzedaż pomp insulinowych Medtronic będzie realizowana bez zmian, na dotychczasowych warunkach,  za pośrednictwem lokalnych przedstawicieli Medtronic. W przypadku zamówień na pozostałe produkty poza zleceniami NFZ, sprzedaż będzie realizowana wysyłkowo w pełnych paczkach po dokonaniu wcześniejszej przedpłaty na konto Medtronic. 

Reklamacje i wymiany gwarancyjne

Reklamacje i wymiany gwarancyjne będą realizowane wysyłkowo po uprzednim zgłoszeniu sprawy  do działu Obsługi Klienta Medtronic pod numerem:  22 465 69 87 lub 801 080 987, wewnętrzny 1. "

Zarząd Stowarzyszenia Kalisz