Karnawał 2014
Dodane przez SPDiMzC dnia Luty 16 2014 21:30:47

Jak Karnawał to Karnawał !

Była zabawa, wiele się działo, było głośno, było radośnie !

 

W dniu 15 lutego odbył się Bal Karnawałowy dla dzieci z naszego Stowarzyszenia oraz ich rodzeństwa, pod opieką rodziców.

Celem balu była integracja dzieci i rodziców, zwłaszcza tych, które  dołączyły do nas w minionym roku. Liczyła się dobra zabawa  dzieci w przyjaznej i wesołej atmosferze , wspólne uczestnictwo w  tańcach i konkursach oraz integracja. Chcieliśmy by rodzice i dzieci czuli, że bycie  razem i wspólna zabawa  łamie  bariery i daje chwilę wytchnienia dla obu stron.

Nad przebiegiem czuwał Zarząd Stowarzyszenia.

Tradycji balu karnawałowego stało się zadość, najmłodsze dzieci  poprzebierały się za różne postacie, były : księżniczki, motyle, wróżki, Indianie, piraci, biedronki, myszki.  Rodzicom dziękujemy za przygotowanie  strojów dla swoich dzieci.

 bal

Wszyscy brali udział w konkursach i zabawach, gdzie każdy był zwycięzcą i otrzymał drobny podarek.

Rodzice mieli możliwość dowiedzieć się o nowych funkcjach coraz lepszych glukometrów do pomiaru cukru, oraz z panią Elżbieta Dębską uczyć się o cukrzycy. Poznawali też tajniki działania pomp insulinowych.

Całą zabawę poprowadził zaprzyjaźniony  dwuosobowy zespół  dyskdżokejów  Michał i Mateusz Sobala oraz Pani Aneta Strzałka.  Inni rodzice również służyli pomocą.

Nasi wolontariusze pomagali w przygotowaniu poczęstunku, zabawach z dziećmi i pracach organizacyjno  – porządkowych.

W międzyczasie można było zjeść mały poczęstunek.

Wszystkim zaangażowanym w nasze spotkanie serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.